Brzké koupání


Jistě to každý majitel bazénu zná. Nejprve je třeba všechno zkontrolovat. Hlavně filtraci a také kvalitu vody. Je jasné, že se asi přes zimu moc neudržovala, pokud jde o bazén venkovní. Je vhodné použít měřící přístroje, které nám prozradí, co vodě přesně schází a co je třeba jí dodat. Zcela jistě to budou prvky, které ničí nežádoucí mikroorganismy a další mikroskopické potvůrky. Zde se většinou používá chlor, který je naprosto bezpečně likviduje. Ovšem voda pak zrovna není a citlivější jedinci s ní mohou mít potíže. Proto je dobré uvážit použití něčeho jiného, které negativní působení chloru nemá. Existuje vůbec něco takového? Samozřejmě a jsou to kyslíkové tablety, které mají naprosto podobné účinky. Nikterak však nepáchnou a nemají s nimi potíže ani alergici. Proto je vhodnější chlor vynechat a použít právě tyto tablety.

děti ve vodě

Jistě nyní namítnete, že je třeba také aktivátor. Inu, to bychom si museli naprosto přesně definovat, co to ten aktivátor je. Jde jen o další chemii, ale tato je rovněž neškodná, stejně jako tablety samotné. Dávkování nebývá problémem, protože na každém balení je zcela jasně uvedeno. Co se liší je způsob aplikace. Pokud máte bazénový plovák s dávkovačem, tak není vůbec co řešit.

čistá voda

Prstě tam tabletu umístíte a kroužkem ve spodní části určíte jaké množství se má do vody uvolňovat. Lze to však řešit i jinak. Tablety rozpustit v menším množství vody, třeba v deseti litrech a poté to rozlít na vodní hladinu. Zapnout filtraci a počkat zhruba dvě hodiny. V této době se koupání nedoporučuje. Pak je třeba změřit hodnoty a podle výsledku postupovat dále. Potřebné věcičky, tedy tablety, aktivátory, měřáky si můžete objednat v pohodlí svého domova a nemusíte se nikam honit. Postačí naprosto kliknutí na odkaz v první polovině tohoto článku a ihned se ocitnete na webu, kde si můžete všechno objednat.