Byt a nebo dům


Je opravdu skvělé, že si můžete vybrat, kde a jak budete právě bydlet. Mnoho lidí třeba dává přednost takovému bydlení, že budou bydlet v nájmu. Třeba si pronajmou malý byt. Dokonce také už jde pronajmout veliký dům na vesnici. A také samozřejmě s velikou zahradou, protože jsou lidé, kteří třeba vůbec ani nikdy nedosáhnou na žádnou hypotéku anebo ani hypotéku nechtějí, protože se nechtějí zadlužovat. I když na našem trhu jsou výhodné hypotéky, jako například nebankovní hypotéka bez registru, ale někteří lidé je jednoznačně nechtějí. Já se jim ale nedivím, někdo má jednoznačně paniku anebo hrůzu z toho, že by se někdo zadlužil na několik milionů.

Líbí se mi veliké domy.

Pokud ale jsou lidé, kteří normálně do toho jdou, že se zadluží a budou mít potom své vlastní bydlení, tak také mohou vyzkoušet nebankovní hypotéku bez registru. Také se zkuste nejdříve podívat na webové stránky fahd.cz. Najdete tady různé hypotéky, a to včetně výhodné zmíněné nebankovní hypotéce bez registru. Je to kvalitní nebankovní hypotéka. S partnerem také uvažujeme, jestli si vezmeme hypotéku anebo budeme bydlet stále jenom v nájmu. Jenomže nás už tohle nebaví. My jsme chtěli, aby třeba někdy v budoucnu už ten dům byl náš. Partner stále chtěl bydlet v nějakém větším bytě.

Bez hypotéky vlastní bydlení mít nebudeme.

Zatímco já jsem chtěla veliký dům se zahradou nebo klidně i menší dům se zahradou, ale hlavně, aby tam byla veliká zahrada. Já totiž pracuji z domu a také moc ráda zahradničím. Také jsem vždycky chtěla chovat slepice. A ve velkém bytě by to jednoznačně nešlo. Kdybych je měla mít? Na balkoně rozhodně ne. Proto je skvělé, že existuje nebankovní hypotéka bez registru, díky níž si potom v budoucnu budeme také moci pořídit malý domeček se zahradou. Nejraději bych tohle všechno měla na vesnici. Uvidím, co nám ještě osud přinese. Třeba nám to všechno vyjde.