Jak vyrobit věnec


Věnce se dneska kupují běžně. Ať už jako dekorace před vstup do bytu, nebo jako věnec na hrob, kde je to na hrobu nádhernou ozdobou. Proč si ale kupovat věnec, když si můžete vytvořit vlastní a bude vás to stát úplně minimum nákladů? Pokud si chcete vyrobit sami doma věnec a nevíte, jak ho vyrobit, tento článek by vám v tom mohl pomoct.

venec

Co budete na výrobu věnce potřebovat?

Umělé květiny na věnce (dlouho vydrží a mají jednu obrovskou výhodu, na věnci vám totiž nikdy nezvadnou)

Svíčky (ty tam nemusí být, ale pro krásnější efekt je to lepší, když svíčky přidáte a potom je snadno na věnci můžete zapálit)

Nějaké šišky, nebo větvičky – nejlépe už úspěšné

Další ozdobičky, co se vám líbí a chtěli byste je na věnci mít

Tavná pistole (na přilepení všech věcí na věnec, aby držely a nespadly).

venec

Pokud všechny tyto věci máte, tak už nezbývá než všechny věci k věnci postupně přilepit. A máte nádhernou dekoraci, která se hodí jak na dušičky jako věnec na hrob, tak dekoraci, kterou si můžete pověsit kamkoliv doma. Já sama jsem kdysi věnce vyráběla a můžu vám říct, že mě to hodně bavilo. Asi se k tomu vyrábění zpětně vrátím. Někomu se může stát, že při vyrábění si uvědomí, jak moc ho to baví a může se tak seberealizovat. Věnce můžete vyrábět a poté i prodávat, čímž si můžete vydělat nějaké peníze. A co si budeme povídat, v dnešní době, kdy se všechno šíleně nesmyslně zdražuje, se opravdu hodí každá koruna. Druhá varianta je tedy si věnec koupit, ale ta vůbec není kreativní. Vyrábění věnců z různých věcí může být ale zábavou nejen pro vás, ale i pro vaše děti. Může to být aktivita nejenom pro vás, ale i vaše děti. Děti zabavíte a naučíte je něčemu novému. Tím spíše je super vyrábět věnce, pokud třeba není hezké počasí a pořád prší a nemůžete jít ven. Popusťte uzdu fantazii a vytvořte si vlastní věnec.