Logo i web


Logo je jednou z věc, kterou by měl mít každý podnikatel. Je dobré ho mít, protože díky němu budou lidé poznávat vaši firmu. Díky logu jsou firmy od sebe snadno rozeznatelné. I vy určitě znáte spoustu log mnoha různých firem, a když ho někde vidíte, hned si ho spojíte s názvem a možná i s předmětem podnikání dané firmy. Logo je důležité, a pokud podnikáte, určitě byste neměli podceňovat jeho sílu. Logo vám vytvoří třeba naše grafické studio Brno. Zabýváme se nejen návrhy a celkovým zpracováním log, ale i mnoha dalšími službami.

webové stránky

Jsme marketingová agentura s dlouholetou praxí. Najdete u nás špičku ve svém oboru. Za roky praxe jsme vytvořili loga pro velmi známé společnosti. Naši práci si můžete prohlédnout na našem webu. Určitě některá oba znáte. Kromě log se zabýváme třeba tvorbou webových stránek. Nezáleží na tom jestli máte velkou firmu a nebo jste OSVČ, protože webové stránky jsou dnes velmi důležité a měl by je mí každý. Většina lidí si totiž hledá na internetu nejen výrobce různého zboží, ale i služby a další věci. Online marketing funguje tak, že lidé zadají do vyhledávače klíčová slova, a vyhledávač vám najde spoustu odkazů, kde by se mělo nacházet vámi hledané slovo nebo sousloví. Aby se ve výsledcích mohly zobrazit i vaše stránky, musíte je logicky mít.

tvorba loga

Většina lidí si nedokáže vytvořit web, protože neumí programovat. My vám vytvoříme kvalitní, přehledný a uživatelsky přívětivý web na míru. Během naší práce můžete konzultovat v jaké fázi se zrovna nacházíme, a pokud by vás napadlo něco co na webu chcete, rozhodně to nebude problém zrealizovat. Užijte si váš nový web, který bude vypadat hezky, a který se bude návštěvníkům líbit. Vyvarujte se používání přednastavených šablon, protože většinou je lidé neumí ovládat a takový web nevypadá dobře. My vás naučíme měnit obsah vašeho webu podle vaší potřeby – budete schopni si měnit třeba aktuální nabídku sortimentu.