Proč vsadit na nemovitost u pobřeží Jaderského moře

Máte rádi léto, slunce, teplo a moře? Pak budete pravděpodobně mířit v období dovolených na Riviéru, k Černému moři nebo na Jadran. A právě Jadran by se mohl stát vaší oblíbenou destinací pro častější dovolenkové pobyty. Výhodou této lokality je velký počet slunečných dnů, příjemná teplota ovzduší i moře na koupání a také mírné zimy, pokud byste tu chtěli trávit například Vánoce.

Jadran v Chorvatsku

Jestliže jezdíte na Jadran častěji, nevyplatilo by se vám tu pořídit nemovitost? Nemovitosti v Chorvatsku na prodej jsou dostupné celoročně a lze tu pořídit objekt k pronájmu anebo k trvalému či přechodnému pobytu. A proč bydlet právě v Chorvatsku? Proč si vybrat zrovna lokalitu poměrně daleko od vašeho rodiště?

Středomořská strava – třeba vám přijde vhod středomořská strava, je mnohem zdravější, než staročeská, pokud ovšem nejste zrovna příznivci zdravé výživy. V oblasti Jaderského moře lidé konzumují více ovoce a zeleniny, zejména zelených a černých oliv, a v kombinaci s luštěninami a celozrnnými obilovinami je to rozhodně vhodnější jídelníček pro každého z vás.

jezera v Chorvatsku

Ionizovaný vzduch od moře – v přímořských oblastech se odpařuje mnoho vody, a to obohacuje ovzduší zápornými ionty. Ty mají léčivý účinek a podporují buněčnou regeneraci. Mnoho záporných iontů si rovněž užijete u vodopádů nebo na vodáckých výpravách. Toto je další důvod, proč opustit oblast našich velkoměst a odstěhovat se k Jaderskému moři.

Plitvická jezera – jsou to jedny z nejkrásnějších přírodních kaskádových vodopádů a jistě ne náhodou si je vybrali producenti filmu „Poklad na Stříbrném jezeře“, aby tu ztvárnili malebnou přírodu v místech, kde žijí Indiáni. Tato místa jsou velmi energeticky nabitá a můžete je navštěvovat častěji, je tu krásně po celý rok a za slunečného počasí se tu lze kochat jedinečným přírodním výtvorem, který nemá ve světě obdoby.