Rekonstruujeme rekreační chatu a provádíme generální úklid


Také jste se rozhodli opustit město a bydlet po celý rok v rekreační oblasti ve vaší stávající chatě? Podobným rozhodnutím prošlo již více jednotlivců či rodin, není to nic ojedinělého, protože mnozí z nás zjišťují, že bydlení ve městě přináší spíše více problémů, než přínosů. Je tu příliš mnoho smogu, hluku, lidské chamtivosti a zloby, v létě větší vedro a v zimě prosolené chodníky a silnice plné špíny z aut. Ve městech se také drží více negativní energie z myšlenek, vyzařovaných mnoha negativně smýšlejícími jedinci.

moderní dům

Jestliže jste podrobili nebo teprve podrobíte svou chatu generální rekonstrukci, jde o činnost ryze stavební, při níž vzniká řada nečistot ze stavebních hmot, nebo jen přenášením prachu a zeminy zvenčí do vnitřních prostor. Bude tu všude spousta jemného bílého prachu z broušení sádrokartonu, z tvorby omítek, řezání pórobetonových tvárnic, oklepávání cihel a staré omítky atd. Jestliže měníte okna a dveře, rekonstruujete elektroinstalaci a provádíte nové rozvody vody, měníte obklady v koupelně a renovujete podlahy, bude po řemeslnících velmi náročný úklid.

přestavba domu

Úklidem bytu po rekonstrukci se zabývají profesionální firmy. Poradí si se všemi druhy nečistot počínaje prachem na zdech i oknech a konče šmírem, mastnotou a podobnými jevy. Odveze sutiny a zbytky stavebních hmot a uvede byt do takového stavu, kdy bude prakticky ihned obyvatelný. Můžete tu pak začít s pokládkou koberců, s montáží nábytku a stěhováním vašich věcí tam, kam je třeba.

Generálního úklidu lze využít nejen v rekreačních chatách, ale v jakémkoli objektu, který je podroben stavební činnosti, to znamená v bytech uvnitř bytových domů, v dvougeneračních domech, ve firmách (kancelářích, skladech a výrobních provozech, https://www.cspsd.cz/648-novela-zakona-o-silnicnim-provozu garážích apod.) Výhodou tohoto postupu je také rychlost samotné práce, nebudete se úklidem zdržovat a na uklizené prostory mohou navazovat další vaše činnosti.