Tiny a house a co jste o něm nevěděli


Dnešní doba je opravdu hektická a tempo ve kterém žijeme je čím dál rychlejší. A na nás je vyvíjen čím dál větší tlak. A to jak v práci, tak i v našich osobních životech. Vždyť někdy je doslova nemožné skloubit naše pracovní tempo s osobní rovinou. A ten tlak je vyvíjen proto, abychom dosahovaly co nejlepších výsledků. A my tak vlastně obětujeme v konečné fázi skoro všechno naše zdraví a rodinný život. A to vlastně proč? Proč to všechno děláme? A odpověď je velmi jednoduchá. Chceme našim partnerům, rodině, blízkým přátelům zajistit pohodlný a luxusní život. I když dost často je to o tom, že jenom potřebují náš čas a pozornost.

stromy

Ale to teď není důležité. Chceme poskytnout domov. Ale dnes je moderní se v bydlení tak trochu odlišovat. A hledat varianty bydlení o kterých ještě nikdo nikdy neslyšel. Takovou novou alternativou se může zdát například pořízení domu, který je navržen jako tiny house cz. A co to vlastně znamená a o jaký dům se jedná? Je to vlastně plnohodnotný dům, který je tedy ovšem postaven v docela malých rozměrech. A co je nejdůležitější tento dům je postaven na kolečkách. Takže s dokážete představit jisté výhody. A to například to, že se nemusíte limitovat jen na jedno místo v životě. A svůj dům si můžete úplně v pohodě stěhovat tam, kam zrovna potřebujete a kde se vám bude líbit. A to zcela jednoduše.

dům

Už žádné drahé stěhování Od teď si budete prostě jenom svůj dům stěhovat. Ale připravte se, že dnům, kdy jste měli moc věcí a nechtěli jste se vůbec ničeho vzdát jsou pryč. A vy se budete muset naučit žít minimalisticky a úsporně. Nebudete mít příliš mnoho místa, takže je také důležité se naučit využívat doslova každý volný centimetr. Ale pokud vám to nevadí a naučíte se s tím žít, splní se vám nejeden sen. A to proto, že pokud budete majitelem tiny housu podaří se vám snížit náklady takřka na vše. A vy se tak stanete přes noc mnohem více finančně nezávislými. A tiny house je také velmi ekologický a při jeho stavbě se počítá s maximálním využitím solární energie. Ale i nevýhody je důležité zvážit. A to, jak již bylo řečeno je omezení prostoru a tak ztráta spousty věcí, které prostě do vašeho nového domova nenacpete. A taky malé soukromí, protože ač se pohnete kamkoliv narazíte na nějakého člověka, co je tam s vámi.