Toužíte po luxusu v kuchyni?


Kuchyně je velice důležitá část každého bytu i domu. Trávíme zde spoustu času, připravujeme zde jídla i nápoje, a pokud ji má někdo dohromady s obývacím prostorem, je logické že chce, aby linka byla i designová. Někdo je náročný, a nespokojí se jen tak s nějakou kuchyní. I těm nejnáročnějším zákazníkům dokážeme linku vyrobit. Vyrábíme klasické linky, ale nezklameme ani zákazníky, kteří hledají skutečný luxus. Kuchyně Dušek Praha potěší každého, kdo hledá kvalitní materiály, spotřebiče i zpracování.

tmavá linka

Vybrat linku není jednoduché, a rozhodně byste si linku neměli vybrat během pár minut. Do výběru linky by se měli zapojit všichni, kteří v ní vaří. Je potřeba aby linka poskytovala dostatek místa nejen k práci, ale i k odkládání nádobí. Dostatečně velká pracovní deska je základ, který vám vaření značně usnadní. Dostatek skříněk, které budou logicky rozvrženy a adekvátně velké, je neméně důležitá věc. Pokud jste si ještě nikdy linku nenavrhovali, můžete zkusit využít online plánovač, kde si linku naplánujete. Zjistíte tak, co se vám nejspíš bude líbit, a co všechno v kuchyni budete chtít.

světlá linka

Protože vyrábíme linky již dlouho, dokážeme vám poradit. Řekneme vám, co si zákazníci často vybírají a chválí, a poradíme vám, čemu se při výběru kuchyně určitě vyhnout. Někteří lidé mají tendence si vybírat krásné, ale velice nepraktické věci. Mezi ně patří třeba magneticky otevírané skříňky a šuplíky, kterých se stačí dotknout, a máte otevřeno. Mechanismy jsou ale natolik citlivé, že stačí abyste se lehce otevírání dotkli, a máte otevřeno.

Důležité také je vybrat si vhodnou barvu. Pokud máte velká okna a dostatek denního světla, můžete si dovolit tmavou linku. V menších prostorech naopak dávejte přednost světlejším barvám. Pokud potřebujete kvalitní a hezkou linku, která vás neomrzí, nechte si ji vyrobit u nás, rozhodně vás potěšíme.