Užijte si mimořádnou párty pod stanem


Kdybychom vám položili v anonymní anketě otázku, co považujete za důvod k oslavě, zřejmě by se to tu hemžilo různými narozeninami, Vánocemi, Velikonocemi, jmeninami, svatbami či promocemi, a málokdo by si troufl napsat, že oslavit můžete třeba příchod slunečného počasí. Anebo to, že máte kolem sebe přátele, na které je spolehnutí, a co pomohou v nesnázích. Slavit můžete vskutku cokoli, a můžete tím také být příkladem pro ostatní. Uvědomte si, že mnoho lidí žije ve strachu či v nevědomosti, a čekají na vhodný impuls, aby se mohli „rozsvítit“ a vydat pak ze sebe maximum, co v nich je ukryto. Pamatujte, že nikdo z nás nemusí žít ve strachu, a strach k životu v podstatě vůbec nepotřebujeme.

dva balonky ve vzduchu

Oslavte svou radost pod party stanem

Chcete-li slavit příchod letního počasí a nabídnout vašim blízkým něco dobrého na zub s tím, že si společně zahrajete vhodnou karetní či deskovou hru, poklábosíte, anebo si zaházíte házecím diskem, a máte k dispozici volný zahradní pozemek, neseďte doma v obýváku, kde je málo místa, a můžete tu v průběhu oslavy ještě něco rozbít, ale využijte pronájmu party stanu v Brně a nechte si plátěný hangár vztyčit venku na trávníku. Doplňte jej plastovým nábytkem, který je takřka nerozbitný, a stejně tak i plastovým nerozbitným nádobím.

party stan

Akce dlouho do noci

Je-li vhodné počasí, a pod stanem můžete mít ukryté občerstvení, bavit se tu můžete jen tak, zcela volně, dlouho do noci. Pod stanem se dá velmi dobře přespat, stačí tu rozprostřít deky a karimatky, změkčené bublinkovou fólií, a vaše párty může pokračovat do druhého http://neviditelnypes.lidovky.cz/z-druheho-kopce-klukovske-vzpominky-448-dyt-/p_spolecnost.aspx%3Fc%3DA180107_215529_p_spolecnost_wag dne. A máte-li na zahradě bazén, bude to pro vaše přátele vítaným zpestřením, kdy lze z bazénu pozorovat oblohu při západu a východu slunce a vnímat krásu přírody kolem vás. Rozhodně se tu obejdete bez mobilních telefonů a tabletů, a bez odesílání textovek SMS nebo e-mailů.