Chatička jako ze snu


Prochází se, prochází a vtom jeho pohled padne na chatku. Takovou, o jaké vždy snil a jakou by velmi rád. Povzdechne si nad tou krásou a jde blíže. Potom už jen poulí oči a lapá po dechu, protože na brance visí cedule, že objekt ten a ten je na prodej. A telefonní kontakt. Cesta domů měla být ve stejném procházkové tempu, ale není. Telefon leží doma na stole, kdo by jej s sebou nosil do lesa, že ano. Takže zpáteční běh by záviděl i Juantorena nebo Abebe Bikyla. Ti by zůstali daleko vzadu a člověk by už dávno v cíli pil třetí pivo. Ne tak náš běžec.

bankovky

Ten se vrhá po telefonu a modlí se, aby si číslo majitele chatky dobře zapamatoval. Ukáže se, že má paměť dobrou a dovolá se na první lepší. Majitel kupodivu nechce moc, ale chce peníze rychle a pan ten a ten není jediný zájemce. Hurááááá. Jaképak hurá? Kdepak ty peníze vzít? Táže se nejen onen človíček, ale i jeho manželka a děti. To je fakt. Človíček by sice rád chatu, ale nemá na ni. Tedy má nějaký ten obol našetřený, ale stále je to dost málo. Krůtibrko, jak z toho ven.

peníze a čas

Otázka tato jest špatně položena, správně by měla zníti, jak, hernajs, do toho. Do nějaké půjčky či čehokoli, jen aby ty penízky byly a aby byly co nejrychleji. Nu, netřeba hledat možnosti, protože se o té nejlepší človíček a všichni v podobné situaci dozví hned zde. Ano, v tomto článku je řešení prekérní situace a není nijak ukryto. Postačí totiž hypotéka na rekreační objekt. A je to hotovo. Nějak neslyším jásot ze čtenářských úst. Co to? Že to znáte. Dáte majlant za žádost a ihned jakmile budete kmet, tak vám přijde zamítací dopis. Kdepak, tohle znáte, že jo. Ne, neznáte. Zde jde totiž o férový podnik, kde vám skutečně půjčí bez složitého papírování a peníze máte na účtu ihned po podpisu smlouvy. Žádné čekání, žádné peníze předem. Rychlé a kvalitní řešení celé situace. Zkuste si to.