Jak si najít dobrého zubaře?


Zuby jsou naše vizitka, a to platilo vždycky. Ne každý si ale na čistotu zubů potrpí. Ve skutečnosti je to ale to první, čeho si na vás člověk všimne, a to si nedělám legraci, opravdu to tak je. Někdo má zuby od přírody bílé, někdo zase takové našedlé. Ale je opravdu důležité, abychom si pravidelně zuby čistili. Nejlépe dvakrát až třikrát denně, kdo chce tak může po každém jídle. Já osobně si ale na čisté zuby potrpím. Dříve to bývalo tak, že jsem je měla žluté, ale postupně jsem se o zuby začala starat. Když se o zuby nebudete starat, tak musíte počítat s tím, že nastane ta situace, že zuby budete mít špinavé a postupně se vám na nich budou dělat kazy. A to není všechno.

s

Taky vás budou pěkně bolet zuby a ta bolest může být hodně velká. Už jsem to taky zažila, když jsem kousala a není to nic příjemného. O své zuby by se prostě měl starat každý bez rozdílu. Taky jsem dlouho nemohla přijít na to, jakou pastu mám používat, abych měla zuby krásně bílé. Je rozdíl pasta a pasta. Každá je totiž jiná. Dříve jsem měla docela nepříjemného zubaře, který mi nic nevysvětlil, vůbec se mě neptal na to, jestli mám nějaký problém a otráveně na mě koukal.

s

Postupem času jsem se ale rozhodla, že k tomuhle zubaři nebudu chodit a zaplatila jsem si raději soukromého zubaře praha, se kterým můžu všechny svoje problémy probrat a vím, že na mě nebude koukat otráveně a nebude na mě arogantní, jako ten předešlý zubař. A to platí u jakéhokoliv doktora: když prostě cítíte, že by nedělal, co měl, pořádně vás nevyšetří a jsou mu jedno vaše problémy, raději přejděte k jinému doktorovi. A to platí třeba i u klasického doktora. Třeba vám něco bude a ten, co na svoji práci kašle, si toho vůbec nevšimne a ten druhý ano. A právě to vám v některých případech zachrání i život si troufnu říct. Máte to také? Určitě ano.