Jak si vybavit domácnost


Aby to bylo u vás doma hezké
Máte doma každý kus nábytku v jiném stylu a barvě? To je právě ta chyba, které se spousta lidí dopouští. Mít nábytek různorodý může být zajímavé maximálně v případě, že jde o starožitné cenné kusy, ale pokud máte moderní nábytek a co kus to styl a barva, nevpadá to dobře. Takto zařízený interiér vypadá jako výprodej nábytku, a pokud chcete mít domácnost hezky sladěnou, nezbude vám nic jiného než si vybrat jeden dekor a podle toho nábytek vyměnit. Je jasné že jednodušší je koupit v obchodě to co je zrovna v akci, ale lépe bude vypadat, když si se zařízením nábytek dáte na čas.

nová linka

A nebo si ho necháte vyrobit
Zabýváme se výrobou nábytku na zakázku. Na našem webu si můžete sami nakonfigurovat třeba vestavěnou šatní skříň. Na výběr máte spoustu dekorů jak korpusů, tak venkovních stran i skla. Můžete si navrhnout moderní skříň, která zcela vyplní celý prostor kam ji chcete umístit. Sami hned v plánovači uvidíte, jak bude skříň vypadat. Vyberte si třeba vzor w980, který vypadá skvěle právě na velkých formátech, které se používají u šatních skříní.

moderní kuchyně

V celé domácnosti byste měli mít nábytek ve stejném vzoru. V jiné barvě může být třeba právě šatní skříň, ale pokud jde o nábytek třeba v obývací části a kuchyni, mělo by všechno ladit i s podlahou a dveřmi. Jedině tak docílíte uceleného designu, který bude vypadat daleko lépe než když budete mít jednu barvu kuchyňské linky, jinou barvu podlahy, jiné dveře a jiné skříňky v obývací části. V každé místnosti by měl být nábytek do barvy, a úplně nejlepší varianta je, když je všude nábytek stejného vzoru. Toho je ale často nemožné dosáhnout, a v tomto případě stačí sjednotit dekor v každé místnosti. U nás si můžete objednat nejenom vestavěné skříně, ale třeba i kuchyňské linky. Ty je možné zhotovit i v designovém provedení, kdy jsou některé části opatřeny dekorační folií. Prohlédněte si naši fotogalerii a vyberte si.