Perfektní hlídač


Většina lidí měla a má nějakého psa. Pro věštbu lidí je pes součást rodiny, takže se podle toho k němu také chovají. Společně strávený čas je důležitý nejen pro majitele psů ale i pro samotné psy, protože samotu nemá rád žádný pes. Jsou sice plemena která nevyžadují hodiny vaší pozornosti denně, ale když jsou sami většinu času, také z toho nebudou nadšení.

Někdo má rád větší psy, někdo dává přednost menším. Pokud si zrovna vybíráte psa, musíte zvážit spoustu věcí. Zda na něj budete mít čas, musíte vzít v potaz kde bydlíte, protože velcí psi zpravidla nejsou vůbec vhodní do bytu. Je nutné zvážit i zda máte dostatek financí, protože péče o psa může být v případě nutnosti lékařských zákroků pěkně drahá. Mnoho lidí se pak psů zbavuje dost ošklivým způsobem protože na jejich živení nemají peníze.

pes akita

Když už si chcete psa koupit, vyberte si vhodné plemeno, které zvládnete nejen vychovat ale i brát s sebou na výlety nebo na dovolené. S velkým psem budete mít více starostí, proto raději zvolte třeba střední plemeno, kam patří například akita inu. Pak si vyberte vhodnou chovnou stanici a pořiďte si štěně přímo tam. Nikdy nekupujte štěně s podezřele nízkou cenou, protože buď jde o psa bez průkazu původu a nebo jde o množírnu. Ani v jednom případě vám majitel psa nezaručí jeho zdravotní stav a v případě problému vám nepomůže.

akita inu

Nabízíme pravidelně akita inu štěňata od nejlepších rodičů. Máme uchovněno několik fen a psů, kteří patří mezi naprostou špičku. Jsou to šampioni, kteří se pravidelně umisťují na předních příčkách výstav a soutěží. Kvalitu našeho chovu dokládají mezinárodní certifikáty. Pokud chcete parťáka pro celou rodinu s perfektní povahou a nenáročným životním stylem, akita je skvělou volbou. A její největší výhoda? Miluje děti a ty vaše získá pro svou vyrovnanou povahu a trpělivost.