Úklid po malířích nemusí být stresující honička


Představte si, že chcete dětem zařídit pokojík a vybavit jej novým nábytkem a kobercem. To vše již máte nakoupeno a připraveno k montáži a instalaci, ale jediné, co vám ještě zbývá, je vymalovat místnost. Pověříte malováním prostor malířskou firmu a mezitím se pustíte do montáže nábytku. S pokládkou koberce zatím logicky posečkáte, až malíři dokončí své dílo, ale jakmile odejdou, zjistíte, že je třeba prostor důkladně umýt a vyčistit. Současně s tím si uvědomíte, že by bylo záhodno také v obýváku důkladně vyčistit koberec, protože zapáchá a je tu a tam pokryt různými skvrnami, a bylo by také dobré umýt v celém domě okna. Jenže vám na to již nestačí síly ani čas, a vy chcete zbytek rodiny překvapit novým dětským pokojem v požadovaném termínu.

malování pokoje

Zavolejte na úklid profesionály

Úklidová firma z Frýdku-Místku si poradí jak s úklidem po malířích, tak i s mytím oken a čištěním koberců. Bude-li zapotřebí vyčistit i sedací soupravu nebo matrace v ložnici, využijte toho, alespoň bude celý byt čistý a útulnější. Budete mít i z vaší práce lepší pocit, protože si uvědomíte, že vlastně připravujete pro celou rodinu velké překvapení.

úklid po malířích

Realizaci tohoto velkého plánu lze provést třeba tak, že odešlete vaši paní s dětmi k babičce, a všem sdělíte, že pro ně chystáte něco, k čemu potřebujete více času, a prázdný byt. Takováto překvapení ovšem mívají poměrně výrazný pozitivní dopad na mezilidské vztahy, protože zbytek rodiny zjistí, jak jim na vás záleží, a jak chcete, aby se doma cítili bezpečně, útulně a příjemně. Ne nadarmo se říká, že náš byt je náš hrad, že je to přístav, z něhož vždy vyplouváme za každodenními činnostmi v práci nebo ve škole, a k tomu také potřebujeme důkladnou přípravu a možnost regenerovat vlastní síly.

A poslední rada: hlavně se neprořekněte a utajujte překvapení do posledního okamžiku.